MSI MAG CoreLiquid M240 — система водяного охолодження процесора з серії MAG CoreLiquid. Продукти лінійки призначені для використання геймерами, які шукають надійні та прості у збірці рішення. Стильний MAG CORELIQUID був розроблений для безпечної інсталяції, сумісний із низкою материнських плат Intel і AMD.
Унікальна вигнута мідна пластина повністю закриває процесор, забезпечуючи швидке розсіювання тепла. Міцний трифазний двигун в основі насоса створює мінімальні вібрації для тривалої роботи. Радіатор має 12 каналів, призначених для швидкого розсіювання тепла. Виготовлений із трьох шарів сітчастої пластикової трубки та зовнішньої армованої сітки.
Вентилятор, обладнаний двома кульковими підшипниками, як правило, має довший термін служби порівняно з іншими типами підшипників. Лопаті вентилятора виготовлені з акрилу з низьким вмістом домішок для кращого освітлення ARGB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 240 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78.7 CFM |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розмір водоблоку | 67 x 60 x 56 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 277 × 120 × 27 мм |
| Система підшипників | кульковий |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 3 932 ₴


