ID-Cooling FX240 INF — система водяного охолодження процесора, оснащена підсвіткою вентиляторів ARGB, яка подарує системі яскравий та неповторний вигляд.
Виріб оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор. Вентилятор має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 300~2000 обертів. Підключається пристрій за допомогою конекторів 4Pin ШІМ + 5V 3Pin ARGB.
Завдяки міцній нейлоновій структурі, довговічність трубки підвищується, мінімізуючи ризик згинання, розриву та витоку рідини. Дизайн виробу вирізняється яскравою підсвіткою, яка ідеально доповнить ігровий ПК із прозорою боковою панеллю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 72 x 72 x 60 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 276 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 27,2 дБ |
| Система підшипників | гідравлічний |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 146 ₴







