Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 1156, 2011, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 150 Вт, 1800 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 35.2 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 4-pin (помпа), 3-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 330 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 76.16 CFM |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin (помпа);3-pin;4-pin (вентилятор) |
| Розмір водоблоку | 72 x 72 x 47 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 156 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968 ₴






