Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78.25 CFM |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 70 х 70 х 15 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 396 х 120 х 27 мм |
| Рівень шуму | 29.85 dB |
| Система підшипників | Ceramic bearing |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 247 ₴








