
Система рідинного охолодження ID-Cooling DASHFLOW 360 BASIC WHITE
4 103 ₴
- В наявності
- Код: 00-00107018
ID-Cooling Dashflow 360 Basic — потужне рішення для надійного охолодження сучасних процесорів Intel Core 12/13-го поколінь і платформ AMD. Система призначена для ефективного відведення тепла від компонента та забезпечення стабільної роботи системи. Здатна задовольнити потреби просунутих користувачів, яким потрібна більша потужність охолодження. Завдяки яскравому підсвічуванню стане справжньою прикрасою для збірки.
Виріб підійде для всіх вказаних сокетів. Виготовлений зі зносостійкого пластику чорного кольору. Обладнаний алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор. Вентилятор з гідродинамічним підшипником має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 2100 об/хв. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin.
Особливості:
- широка сумісність;
- інтенсивне охолодження продуктивної системи;
- низький рівень шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 82.5 CFM |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 72 x 72 x 54 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 4 103 ₴




