
Система рідинного охолодження Deepcool LT520 WH (R-LT520-WHAMNF-G-1)
5 491 ₴
- В наявності
- Код: 00-00167966
Високопродуктивний рідинний процесорний кулер DeepCool LT520 забезпечує потужне розсіювання тепла завдяки 240-мм радіатору, двом точно налаштованим вентиляторам FK120 і багатовимірній нескінченній дзеркальній верхній кришці.
Створено на основі нашого високопродуктивного водяного насоса 4-го покоління, який максимізує ефективність охолодження.
Збільште потенціал охолодження за допомогою вентиляторів DeepCool FK120, які ідеально збалансовані для продуктивності та ефективності роботи. Міцна рама та гідродинамічні підшипники забезпечують стабільну та тривалу надійність.
Скоординуйте свої кольори за допомогою підтримуваного програмного забезпечення RGB і синхронізації материнської плати, щоб керувати доступом до різних світлових ефектів, які відповідають іншим налаштуванням.
Процес встановлення інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні, забезпечуючи належну посадку та відповідність тиску на будь-якій платформі. Нещодавно розроблені кронштейни затемнені та непомітно приховані після встановлення у вашу систему.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 410 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2250 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 85.85 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розмір водоблоку | 94 х 80 х 68 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 282 х 120 х 27 мм |
| Рівень шуму | 32.9 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 3.27 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 5 491 ₴



