Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 466 х 466, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 15 днів, 47 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 486 мАг |
| Висота корпусу | 47 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2;акселерометр;барометр;гіроскоп;компас;крокомір;пульсометр |
| Діагональ екрана | 1.43" |
| Додаткові функції | будильник;вібрація;календар;погода;пошук годинника |
| Колір корпусу | Жовтогарячий |
| Колір ремінця | помаранчевий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | SMS;виклики;електронна пошта;низький заряд гаджета;події календаря;соціальні мережі |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Рівень захисту | 5ATM |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Рівень водостійкості | від води |
| Форма годинника | круглі |
| Час автономної роботи до | до 15 днів |
| Ширина корпусу | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 445 ₴



