
Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484)
4 609 ₴
- В наявності
- Код: 00-00167347
Amazfit Active 2 стане вашим найкращим супутником, спонукаючи вас використовувати можливості для руху протягом дня. Незалежно від того, чи знаходитесь ви в тренажерному залі, вирушаєте в похід на природу або просто насолоджуєтеся прогулянкою, ці розумні годинники допоможуть вам легко відслідковувати тренування, ставити цілі у фітнесі та вирушати в нові пригоди. Йдеться як про активності; мова йде про спосіб життя, який прославляє рух у всіх формах. Amazfit Active 2 також орієнтований на відновлення, відстежуючи ваш сон, щоб ви прокидалися повними силами та готовими до життя. З цим розумним годинником ви не просто займаєтеся справами; ви повністю живете кожним моментом, маючи можливість процвітати у своєму фізичному та психічному добробуті.
«Дій зараз» фокусується на терміновості фізичної активності та важливості участі у сьогоденні. З Amazfit Active 2 ви можете відразу ж зануритися в дію — тренування, новий вид спорту або просто уважне виконання повсякденних завдань. Ця концепція наголошує на необхідності постійної активності, надихаючи вас вести спосіб життя, наповнений рухом та дослідженнями. Amazfit Active 2 створені для миттєвої взаємодії, що дозволяє максимально ефективно використовувати кожен момент. Крім того, він визнає, що активний спосіб життя сьогодні також вимагає належного відновлення, тому він відстежує ваш режим сну, щоб допомогти вам ефективно перезарядитись. З цим розумним годинником ви не просто залишаєтеся активними; ви робите вибір бути присутнім та брати участь у кожному моменті, даючи собі можливість жити повноцінним життям – зараз і в майбутньому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amazfit |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 270 мАг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр;барометр;гіроскоп;крокомір;пульсометр;термометр |
| Діагональ екрана | 1.32" |
| Додаткові функції | будильник;вібрація;вбудований динамік;вбудований мікрофон;календар;погода |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь;полімерний композит |
| Навігація | A-GPS;GPS |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | SMS;виклики;електронна пошта;події календаря;соціальні мережі;сповіщення з додатків |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Рівень захисту | 5ATM |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 9.9 мм |
| Рівень водостійкості | від води |
| Форма годинника | круглі |
| Час автономної роботи до | до 12 днів |
- Ціна: 4 609 ₴





