Gigabyte B650 EAGLE — материнська плата формфактора ATX, призначена для встановлення новітніх процесорів AMD, які сумісні із сокетом AM5. Підтримує оперативну пам'ять DDR5, для планок передбачено 4 слоти з можливістю встановлення до 256 ГБ. Має всі необхідні роз'єми для встановлення накопичувачів швидкісного типу, відеопорти для підключення мультимедійних пристроїв. А також підтримує дротове підключення GbE LAN, що гарантує хорошу швидкість передавання для онлайн-ігор.
Наявні якісні аудіоконденсатори допомагають забезпечити високу роздільну здатність і точність звуку, щоб ви отримали найбільш реалістичні звукові ефекти. А також є система захисту від звукових шумів, яка фактично відокремлює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційного шумового забруднення на рівні друкованої плати.
Особливості:
- AMD Socket AM5 підтримує процесори AMD Ryzen серії 7000-9000;
- 12+2+2 Phases Digital VRM Solution;
- двоканальний DDR5: 4 слоти SMD DIMM з підтримкою модулів пам’яті AMD EXPO та Intel XMP;
- SuperSpeed Storage: роз'єм PCIe 5.0 та два PCIe 4.0 роз’єми M.2;
- удосконалений тепловий дизайн і M.2 Thermal Guard для забезпечення стабільності живлення VRM і продуктивності 25110 M.2 SSD;
- слот PCIe x16 із конструкцією Quick Release;
- швидкісна мережа GbE LAN;
- розширені можливості підключення: DP, HDMI, задній USB 10 Гбіт/с;
- Smart Fan 6 з декількома датчиками температури, гібридними роз’ємами вентиляторів із функцією FAN STOP;
- Q-Flash Plus: оновіть BIOS без встановлення ЦП, пам’яті та графічної карти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири;2 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;3 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 7 387 ₴




