PCI-Express 5.0, 16 ГБ, GDDR7, 128 Bit, Boost - 2602 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 8 pin, 180 Вт, 306 х 121 х 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.3 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 860 г |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5060 Ti |
| Довжина: | 306 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 180 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 306 х 121 х 44 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
| Частота процесора | 2602 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 797 ₴





