
Відеокарта MSI GeForce RTX5060Ti 16Gb GAMING OC (RTX 5060 Ti 16G GAMING OC)
35 174 ₴
- В наявності
- Код: 00-00170284
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PCI-Express 5.0, 16 ГБ, GDDR7, 128 Bit, Boost - 2647 MHz, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, 16 pin, 180 Вт, 247 х 135 х 51 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.7 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 781 г |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5060 Ti |
| Довжина: | 247 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 180 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 247 х 135 х 51 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
| Частота процесора | 2647 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 174 ₴





