
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 XT 16Gb GAMING OC (GV-R9070XTGAMING OC-16GD)
44 550 ₴
- В наявності
- Код: 00-00169484
Система охолодження WINDFORCE забезпечує виняткову теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона оснащена серверним теплопровідним гелем, інноваційними вентиляторами Hawk з альтернативним обертанням, композитними мідними тепловими трубками, великою випарною камерою, активними вентиляторами 3D та охолодженням задньої панелі.
Винятковий зовнішній дизайн
Серія GAMING черпає натхнення з образу мех-воїнів, поєднуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист і потужну міцність. Вона виходить за межі простого дизайну та функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію технологій майбутнього.
RGB-підсвічування
Завдяки 16.7 мільйонам кольорів і численним світловим ефектам ви можете обрати будь-який режим освітлення або синхронізувати його з іншими пристроями через GIGABYTE CONTROL CENTER.
Розсувна бічна панель
Захисна броня має конструкцію з розсувною бічною панеллю, що дозволяє користувачам налаштовувати свою збірку відповідно до індивідуального стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | Radeon RX 9070 XT |
| Довжина: | 288 |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 + 8 + 8 pin |
| Розміри | 288 х 132 х 56 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сімейство графіки | AMD |
| Також шукають | RX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 20000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2520 MHz |
- Ціна: 44 550 ₴









