ATX 12V v3.1, 750 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, 1x12VHPWR, SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 62.5A, 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 403 ₴




