Corsair RMx Series — повністю модульний блок живлення, призначений для живлення комп'ютерної системи просунутого рівня. Виготовлений у формфакторі ATX і наділений потужністю 850 Вт. Сертифікований за стандартом 80 Plus Gold, що забезпечує високу енергоефективність і зменшення енергетичних втрат.
За охолодження блоку живлення відповідає 135-міліметровий вентилятор, який у режимах малого і середнього навантаження не обертається без необхідності, забезпечуючи практично безшумну роботу системи.
Блок живлення оснащений усіма необхідними портами для підключення компонентів системи та має фірмовий впізнаваний дизайн. Повністю модульна система кабелів передбачає підключення тільки тих кабелів, які необхідні для роботи системи, а великий набір кабелів у комплекті постачання забезпечує широкі можливості сумісності із сучасними графічними картами та материнськими платами. Блоки живлення цієї серії також сумісні з 12-контактним кабелем живлення для нових топових графічних процесорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Форм-фактор | ATX |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Гарантійний термін | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 850 Вт |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 2x8pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 9 146 ₴










