Lian Li об'єднав зусилля з PC Master Race (PCMR), щоб представити O11 Vision. Об'єднавши досвід Lian Li у створенні високоякісних, багатофункціональних корпусів зі спільнотою PCMR, вони створили продукт, який дійсно затребуваний збирачами.
У результаті вийшов двокамерний корпус із трьома сторонами панелей із загартованого скла без рамок, які забезпечують максимально чіткий огляд системи. O11 Vision втілює дух Lian Li і PCMR, надаючи можливість створити свій найкращий шедевр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11.6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 167 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 220 мм |
| Матеріал корпусу | скло;алюміній;сталь |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 837 ₴









