ДБЖ 2E-ED2000 лінійно-інтерактивного типу потужністю 2 000 ВА/1200 Вт. Вхід: 162-295 VAC. Вихід: 220/230/240 В ±10 %. Частота становить 50/60 Гц ± 1% (автоматичне визначення). Автоматичний тест при ввімкненні. Автоматична стабілізація напруги AVR. Наявні три розетки Schuko з батарейним живленням.
Функції «холодний старт» та «рестарт», захист від короткого замикання, перенавантаження та сплесків. Заряджання АКБ у вимкненому стані. Інтелектуальне керування акумулятором: температурна компенсація акумулятора для продовження терміну служби акумулятора; триступенева зарядка для скорочення часу заряджання.
Цей ДБЖ призначений для використання винятково в приміщеннях, у закритому, контрольованому середовищі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,9 кг |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 125 х 380 х 225 мм |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 951 ₴




