TSW200 — це промисловий некерований комутатор від Teltonika Networks.
TSW200 оснащений 2 портами SFP для оптоволоконного зв'язку на великі відстані та 8 портами Gigabit Ethernet, які підтримують стандарти IEEE802. 3af та IEE802. 3at Power-over-Ethernet. Класифіковане як обладнання джерела живлення (PSE), воно забезпечує централізацію електроживлення, забезпечуючи до 30 Вт на порт і скорочуючи зусилля встановлення живлення. Він оснащений портами Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с, що забезпечує економічне рішення з високою пропускною здатністю для вашої промислової мережі Ethernet. Цей міцний некерований промисловий комутатор ідеально підходить для професійних додатків з високою пропускною здатністю, де необхідно забезпечити як надійне з'єднання передачі даних, так і електроживлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teltonika |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Буфер пакетів | 0.128 Мб |
| Вага | 0.456 кг |
| Висота | 44.2 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 95.1 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | SFP;Gigabit Ethernet |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 5 285 ₴







