Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 3 х 120 мм, Додатково - Top 2x12/14 см, Front 1x12 см, GPU - до 350 мм, CPU - 160 мм, PSU - 160 мм, кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі, 205 x 410 x 420 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 350 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 1x12 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;кнопка управління підсвічуванням;контролер вбудованого підсвічування |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 205 x 410 x 420 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Cougar MG140 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 480 ₴







