Кулер для корпуса TITAN TFD-14025 H 12 ZP/KE (RB). Дев'ять kukri-лопатей забезпечують сильний повітряний потік і високий рівень охолодження. 14 см вентилятор працює дуже тихо. Підвіска ротора Z-Bearing гарантує довгий життєвий цикл. Легка установка з використанням силіконових цвяхів, що забезпечують захист від вібрації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | немає |
| Розмір | 140 x 140 x 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴


