Кулер Frime — високоякісний корпусний 80-міліметровий вентилятор. В основі цього вентилятора гідродинамічний підшипник гарантує тиху роботу впродовж тривалого часу.
Кулер Frime забезпечить ефективне охолодження корпусу, створюючи одночасно умови для стабільної та продуктивної роботи всієї вашої системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frime |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | немає |
| Розмір | 80 x 80 x 38 мм |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

