Вентилятор корпусу DeepCool XFAN 80 підійде для тих, кому необхідно забезпечити повітряні потоки в обмежених габаритах. Габарити вентилятора становлять 80х80х25мм, що робить його придатним для використання у компактних корпусах. DeepCool XFAN 80 виконаний на основі гідродинамічного підшипника, що дозволяє розраховувати на тривалий термін служби та невисокий рівень шуму. Максимальна швидкість обертання становить 1800 об/м, а повітряний потік становить 21,8 CFM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 80 x 80 x 25 мм |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

