Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 120 x 120 x 25 |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴

