Корпус ZALMAN Z10 PLUS для сучасної домашньої чи ігрової станції, сумісний із актуальними компонентами. Передня панель у вигляді сітки гарантує активне обдування системи та надійно захищена від попадання пилу спеціальним фільтром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм;3 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 173 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням |
| Особливості | кнопка управління підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 220 x 488 х 481 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 601 ₴









