Корпус 1stPlayer V3-A-4G6 вироблений у формфакторі Midi Tower. Універсальний дизайн, чудове складання та додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів.
Корпус має всі потрібні роз'єми й інтерфейси, як-от: USB, аудіовхід. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами.
Завдяки використанню високоміцної сталі корпус не гнеться й не гримить. Акуратне оброблення країв не дасть змоги поранитися під час установлення комплектуючих до корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.4 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | н.д. |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 672 ₴





