Тип - Li-Pol, вид - оригінальний, виробник аккумулятора - ASUS, ємність - 6250mAh, кількість комірок - 4cells, напруга - 7.4V, 0.29 кг, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C23-UX32 |
| Місткість | 6250mAh |
| Вага | 0.29 кг |
| Тип | оригінальний |
| Виробник аккумулятора | ASUS |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 7.4V |
| Потужність | 48 Wh |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 418 ₴



