Jonsbo HX4170D – процесорний кулер для стабільної підтримки температури компонента та запобігання перегріву. Тепло розсіюється одним 92-мм вентилятором. Він має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 600-3300 обертів. Вбудоване RGB-підсвічування вентилятора, дозволяє створити яскраву атмосферу.
Чотири теплові трубки відводять відпрацьоване тепло від компонентів до тонких ребер охолодження кулера. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 290 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 95 х 95 х 45 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.71 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴










