Кулер для процесора ID-COOLING IS-47-XT є ідеальним вибором для оптимізації процесу охолодження вашого комп'ютера. З його високоякісними матеріалами та інноваційними функціями, цей кулер гарантує стабільність і тривалий термін служби вашого процесора.
Сучасна спіральна конструкція основного блоку дозволяє ефективно розподіляти тепло від процесора. Кулер має чотири мідні трубки, які сприяють допоміжному охолодженню. Ця конструкція гарантує оптимальний контакт із процесором, сприяючи максимальній досяжності температурного ефекту.
IS-47-XT обладнаний якісним 92 мм вентилятором, який забезпечує ефективне повітряне охолодження. З пропускною здатністю повітря 46 CFM та швидкістю обертання 800 - 2800 об/хв, кулер максимально справляється зі своїми завданнями при мінімальному рівні шуму.
Завдяки компактній конструкції та зручній системі кріплень, кулер легко встановлюється на більшості материнських плат, включаючи Intel (LGA 1700/1200/1151/1150/1155/1156) та AMD (AM5/AM4).
Чорний алюмінієвий радіатор ідеально вписується в будь-який інтер'єр сучасних корпусів ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2800 об/хв ± 10% |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 46 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;1700;AM4;AM5;1150;1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 94 х 94 х 47 мм |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 3.88 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 319 ₴









