Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, FM4, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 29.8 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 230 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78.25 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 120 x 98 x 152 мм |
| Рівень шуму | 29.8 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴





