PcCooler R200 — це ефективний кулер для процесора з алюмінієвим радіатором і двома тепловими трубками. Він підтримує розсіювання тепла до 110 Вт, що робить його підходящим для середньопродуктивних систем. Вентилятор діаметром 92 мм працює на швидкості до 2200 об/хв, забезпечуючи оптимальне охолодження при рівні шуму до 30 дБ. Ключові особливості повітряного кулера PcCooler R200 ● Стиль TriForce. Уніфікований трикутний візерунок на кришці повітряного кулера. ● Теплові трубки наступного покоління. Теплові трубки постійно функціонують у будь-якому напрямку, горизонтальному чи вертикальному, на них не впливає сила тяжіння. ● 92 мм вентилятор. Високоякісний вентилятор із точним балансом між повітряним потоком і тиском. Потужний, але тихий. ● Легка установка. Радіатор зміщено назад для максимальної сумісності з оперативною пам’яттю. Пряме встановлення без демонтажу вентилятора. ● Компактна конструкція. Висота 133 мм для великої сумісності, зручної для корпусів малого формфактора. ● Посилений радіатор. Техніка згортання пластин зі штампуванням плавників, що фокусує повітряний потік і зміцнює алюмінієві ребра. ● База HDT3.0. Пряма теплопровідність для максимальної ефективності відводу тепла від ЦП. ● Скоба із марганцевої сталі. Міцна скоба на кронштейн, виготовлена з марганцевої сталі. В комплект постачання входить універсальний набір гвинтів для платформ Intel і AMD.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2200 об/хв |
| Максимальний TDP | 110 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1851, 1156, AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155 |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Рівень шуму | 29.9 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 570 ₴





