Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1850 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 46 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Під сокет | 1851, 1156, AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Рівень шуму | 29.9 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 575 ₴





