Deepcool AG400 DIGITAL ARGB — це однобаштовий 120-міліметровий кулер для охолодження центрального процесора. Прилад має компактний корпус з цифровим дисплеєм, який інформує користувача про стан ЦП. Модель AG400 DIGITAL ARGB обладнана ефектним підсвічуванням, що створює відповідний настрій та додає стилю будь-якій мультисистемі. Особливості Deepcool AG400 DIGITAL ARGB ● Кулер має потужність розсіювання тепла на рівні 220 Вт завдяки чотирьом мідним трубкам прямого контакту, які ефективно відводять тепло від процесора. ● Deepcool AG400 DIGITAL ARGB легко вписується в апаратне забезпечення вашого комп'ютера завдяки компактній конструкції, що забезпечує 100 % вільного простору для оперативної пам'яті. ● За рахунок оптимізації внутрішньої капілярної структури та впорскування точної кількості рідини теплові трубки кулера досягають найкращих показників тепловіддачі незалежно від того, в якому просторовому положенні знаходиться корпус (у вертикальному або у горизонтальному). ● Модель AG400 DIGITAL ARGB оснащена високоефективним вентилятором з автоматичною підтримкою PWM для досягнення найкращої продуктивності під час навантаження, а також для безшумної роботи у режимі холостого ходу. ● Високоякісні ребра з алюмінію щільно розташовані на радіаторі для ідеального розсіювання тепла. ● Рідкокристалічний екран на корпусі приладу відображає температуру і завантаження процесора в режимі реального часу. Дисплей починає блимати, коли температура процесора перевищує 90 °C. Управління монітором здійснюється за допомогою простої програми, для роботи якої потрібно лише роз'єм USB 2.0. Deepcool AG400 DIGITAL ARGB — це високоефективний повітроохолоджувач. Його доволі просто приєднати до платформи Intel і AMD за допомогою монтажних кронштейнів, що входять до комплекту та забезпечують великий контактний тиск. До того ж кулер можна встановлювати з уже прикріпленим вентилятором, що спрощує процес монтажу та значно економить час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 46 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Під сокет | 1851, 1156, AM5, 1700, 1200, AM4, 1151, 1150, 1155 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Рівень шуму | 29.9 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 937 ₴








