Джерело безперебійного живлення (ибп/ups) – прилад, що забезпечує електротехніку живленням при відсутності напруги в загальній електромережі. За допомогою такого пристрою, як безперебійний ups, реалізується можливість для автономної роботи пристроїв при виникненні аварійної ситуації і короткочасному відключенні електроенергії.
Для того, щоб зробити правильний вибір ДБЖ, слід врахувати кілька факторів: потужність підключених пристроїв для визначення часу автономної роботи приладів від батареї ДБЖ, а також тип архітектури. Джерела безперебійного живлення відрізняються як за своєю конструкцією, так і за характеристиками (більш потужні ДБЖ для автономної роботи пристроїв середньої потужності для коректного завершення роботи електроприладів та електроніки).
Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-UL2200VA (5415) - лінійно-інтерактивний тип, батарея: 12V/3x9Ah, потужність 1600Вт мікропроцесорне управління, функція стабілізації напруги 165-280V (вихідна напруга - в режимі від батареї 220V±5%, у режимі від мережі 220V±9%), 5 ступ., 3 євророзетки, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі, захист від короткого замикання, стрибків, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей, автоподзарядка у вимкненому стані. Металевий корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 1600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 165 до 275 В |
| Вихідна напруга | 2200 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас товару | базовий захист;з автоматичною стабілізацією |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Кількість АКБ | 3 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0.6 мс |
- Ціна: 10 893 ₴






