Lenovo IdeaPad Pro 5 14IMH9 — універсальний ноутбук, який вразить своїми можливостями та стильним зовнішнім виглядом.
Модель оснащена 14-дюймовим дисплеєм стандарту 2.8K з найвищою якістю зображення, що надасть широкі можливості для творчості, ігор та мультимедійних розваг. Ноутбук підтримує високу частоту оновлення 120 Гц, яка запобігає виникненню затримок під час прямих трансляцій. Крім того, сертифікат TÜV Eyesafe підтверджує низький рівень випромінювання синього світла, завдяки чому можна працювати на ноутбуці протягом довгих годин з максимальним комфортом для очей.
Ноутбук працює на базі процесора Intel Core Ultra 5 125H з достатніми обсягами оперативної та внутрішньої пам'яті. Така комплектація забезпечує високу швидкодію програм та застосунків, а також можливість реалізовувати будь-які творчі та амбіційні бізнес-ідеї, ефективно виконувати навчальні проєкти тощо. Ноутбук IdeaPad Pro 5 підтримує набір інтелектуальних функцій і покликаний зробити повсякденне життя більш зручним. Адаптивні функції ШІ та вбудована система безпеки підвищують продуктивність та забезпечують надійне бездротове підключення до мережі.
Оптимізована клавіатура оснащена ергономічними клавішами, а тому введення тексту відбувається швидко та ефективно. Фахівцям, які працюють з великим масивом даних, цей пристрій допоможе швидко обробити інформацію та впоратися зі своєю щоденною роботою. Хороша камера з технологією шумозаглушення та розмиття фону підвищує якість зв'язку під час відеодзвінків та пропонує додаткові функціональні можливості.
Lenovo IdeaPad Pro 5 14IMH9 — розумне рішення для забезпечення високої продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core U5-125H (3.6 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312 мм |
| Вага | 1.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 84 Втг |
| Ємність батареї | 84 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 221 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 (WQXGA+) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;з потужною батареєю;маленькі;ультра |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 41 257 ₴










