Jonsbo FR-505BR — 120-міліметровий вентилятор для корпуса з ARGB-підсвіткою. Ідеально підходить для геймерів та ентузіастів, які шукають надійний і стильний кулер для свого ПК, що забезпечує ефективне охолодження та привабливий зовнішній вигляд.
Цей вентилятор забезпечує ідеальний баланс між низьким рівнем шуму, сильним статичним тиском і високим потоком повітря без шкоди для продуктивності завдяки швидкості повітряного потоку до 47.2 CFM.
Ця модель має чудовий зовнішній вигляд, а завдяки підсвітці доповнить дизайн комп'ютерного корпуса. Вентилятор забезпечить активне охолодження компонентів за допомогою широких лопатей. Він розганяється до 1800 об/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 47.2 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тиск | 1.60 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴










