AMD Ryzen 9 5950X - новітній процесор для безкомпромісної продуктивності. Розроблений на базі інноваційної архітектури Zen 3. У ній використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності. Даний процесор розроблений для ефективного використання ресурсів та забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності. Нова трирівнева кеш-пам'ять з низькою затримкою і нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну здатність у порівнянні з попередньою мікроархітектурою.
Частота складає 3.4 ГГц з максимально можливим значенням у 4.9 ГГц. Висока продуктивність досягається завдяки 16 ядрам і можливості проведення обчислень у 32 потоки.
Даний процесор забезпечить максимальний ефект при мінімальній енергозатратності та підтримає будь-які хмарні обчислення, технології віртуальної реальності, ігрові процеси, демонструючи продуктивність промислового рівня.
Вбудований штучний інтелект дозволяє процесору ефективніше справлятися з виконанням складних задач, а розроблені алгоритми навчання здатні заздалегідь передбачати і готувати для ПО необхідні дані, що забезпечує шалену швидкість обчислень і мінімальний час відгуку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.9 GHz |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип постачання | Tray |
| Тип сокету | AM4 |
- Ціна: 16 621 ₴

