Десктопний процесор AMD (AM4) Ryzen 5 PRO 3350GE, Tray підходить для домашніх або офісних ПК початкового рівня. Модель має 4 ядра і потоки з частотою 3,3–3,9 ГГц, чого вистачає для роботи з більшістю програм і нескладного геймінгу. Процесор належить до покоління Zen 3 з технічним процесом 12 нм. Характеристики AMD Ryzen 5 PRO 3350GE ● Для встановлення моделі необхідний роз'єм AM4 у материнської плати. ● Інтегрована графіка AMD Radeon Graphics дозволяє збирати ПК без дискретної відеокарти. ● Процесор працює з оперативною пам'яттю DDR4 із частотою до 2933 МГц і двома каналами. ● Версія шини PCI-E 3.0 сумісна з відеокартами середньої потужності. ● Потужність TDP моделі становить 35 Вт, що робить її охолодження дуже простим. ● Процесор виготовляється без розблокованого множника. ● Кеш-пам'ять третього рівня L3 дорівнює 4 Мб. ● AMD Ryzen 5 PRO 3350GE — процесор із невисокими характеристиками та невеликим енергоспоживанням. Дізнайтеся більше інформації у консультанта!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | немає |
| Внутрішня тактова частота | 3.3 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.9 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Тип сокету | AM4 |
- Ціна: 2 775 ₴

