12 В, 9 А·год, Клеми — F2, оливцево-кислотній, AGM (Absorbed Glass Mat), герметична, 151 х 65 х 99 мм, 2.34 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 9 А·год |
| ВАЖЛИВО | Дата виробництва на корпусі вказана в форматі Рік/Місяц/День |
| Вага | 2.34 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat);герметична;свинцево-кислотний |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 х 65 х 99 мм |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

