Netis P116GH - це 18-портовий стандартний POE-комутатор, який забезпечує 16 портів FE POE, 2 гігабітні порти Up-link та 1 оптоволоконний порт SFP. Порти 1-16 мають можливість подачі живлення POE і можуть використовуватися як пристрої Power over Ethernet. Порт живлення може автоматично виявляти та розпізнавати живлення, що відповідає стандарту IEEE 802.3af/at, та подавати живлення через мережевий кабель. 2 гігабітні порти uplink забезпечують безперебійну передачу даних для NVR або маршрутизаторів up-link. P116GH є найбільш економічним рішенням для безпеки HD мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 43 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af;IEE 802.3at Power over Ethernet;IEEE 802.3i;IEEE 802.3x;IEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 140 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 19 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 896 ₴

