12 В, 7.2 Ач, 150 х 93 х 64 мм, 2.3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 7.2 Ач |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 150 х 93 х 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴

