Діагональ екрана монітора 2E B2723B становить 27″, а роздільна здатність – 1 920 х 1 080 пікселів. Завдяки вбудованій матриці VA забезпечено більш глибокий чорний колір, а також гідну контрастність (4 000:1), що робить модель найкращим варіантом для перегляду фільмів, роботи з графікою тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага з упаковкою | 4.9 кг |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 33 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 6.5мс |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 915 ₴


