Dahua PFS3110-8ET1GT1GF-96 — некерований настільний комутатор PoE з 8 х порти PoE 10/100 Мбіт/с. Він забезпечує 8 портів Ethernet х 10/100 Мбіт/с,1 х 1000 M SFP і 1 х 10/100/1000 Мбіт/с вихідний порт. Продукт оснащений двома типами режимів передачі (Extend Mode On/ OFF). Червоний порт підтримує IEEE802.3bt і стандарт Hi-PoE. Максимальна споживана потужність 90 Вт. Також підтримує сторожовий таймер PoE, щоб уникнути ручного обслуговування та обслуговування пристрою перезапуску, який може реалізувати інтелектуальне керування та зменшити вартість.
Особливості:
- Порти PoE 100 Мбіт/с і гігабітні порти висхідної лінії зв'язку.
- Червоний порт відповідає стандарту IEEE 802.3bt.
- Джерело живлення підтримує потужність до 90 Вт.
- PoE watchdog відстежує стан терміналів у режимі реального часу.
- Підтримує живлення на відстані 250 м.
- Підтримує політику керування живленням.
- 8-контактний PoE забезпечує кращу сумісність і знижує втрати кабелю.
- Міцний суцільнометалевий корпус забезпечує відмінне розсіювання тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Буфер пакетів | 4 Мб |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 28 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 104 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 5.6 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Робоча температура | від -10˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 4.17 Mpps |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670 ₴

