Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12 см, Front 3x12 см, GPU - до 265 мм, CPU - 160 мм, PSU - 150 мм, 3.6, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 3.6 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 265 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 150 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;прозора передня панель |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 451 ₴



