ViewSonic VA3209-MH – це 32-дюймовий монітор Full HD з входами HDMI та VGA для використання в офісі та вдома. Оптимальна продуктивність екрану та комфортний перегляд без розривів та зависань зображення забезпечуються завдяки адаптивній синхронізації, технологіям захисту зору та передустановкам ViewMode. Просто розширте свій робочий простір та оцініть по-справжньому органічну та ергономічну багатозадачність на одному екрані завдяки кріпленню, сумісному із стандартом VESA, та низькому енергоспоживання.
- Панель SuperClear IPS
- Роздільна здатність Full HD 1080p
- 3-сторонній безрамковий дизайн
- Змінна частота оновлення 75 Гц усуває розриви екрана та зменшує зависання зображення
- Технологія захисту зору для комфортного перегляду
Винятково ширококутний огляд
Насолоджуйтесь яскравими кольорами з постійною яскравістю та дивовижною точністю зображення незалежно від кута огляду. Монітор SuperClear IPS відрізняється надширокими 178-градусними вертикальними та горизонтальними кутами огляду, що забезпечує однакову якість зображення з точністю та сталістю кольору.
Full HD 1080p
Дозвіл Full HD 1920x1080 створює виключно чітке та деталізоване зображення. Оцініть якість під час роботи, ігор чи розваг.
Змінна частота оновлення забезпечує плавне зображення
Технологія змінної частоти оновлення усуває розриви екрана та переривання зображення, забезпечуючи плавне зображення у кожній сцені.
Дизайн без рамок для зручного перегляду
Позбавтеся громіздких рамок і насолоджуйтесь більш стильним дизайном. Екран без рамок із 3 сторін забезпечує чисту естетику та безшовні можливості роботи з кількома моніторами.
Вбудовані динаміки
Цей монітор оснащений двома стереодинаміками потужністю 2.5Вт. У поєднанні з неймовірною продуктивністю екрана ця комбінація забезпечує повне медійне занурення.
Позбавте очі від напруги
Зменшіть навантаження на очі та збережіть свіжість сприйняття. Технологія Flicker-Free та фільтр синього світла усувають мерехтіння екрана при тривалому перегляді.
Параметри кольору
Унікальна функція ViewMonic від ViewSonic пропонує встановлені режими "Game", "Movie", "Web", "Text" та "Mono". Ці установки покращують гамма-криву, колірну температуру, контрастність і яскравість, забезпечуючи оптимізований перегляд для різних додатків.
Низьке енергоспоживання
Розроблений з урахуванням енергоефективності, еко-режим ViewSonic успішно скорочує викиди вуглекислого газу та значно знижує накладні витрати офісу.
Розміри та порти введення/виводу
Встановлюйте монітор на свій розсуд, використовуючи конструкцію кріплення 100x100 мм, сумісну з VESA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х VGA |
| Вага з упаковкою | 9.2 кг |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Кількість динаміків | 2 х 2.5 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 50 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1200:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 35 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free;Low Blue Light;sRGB 104% |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 7 950 ₴










