Всесвіт MSI пропонує накопичувачі з блискавичною швидкістю та неймовірною продуктивністю. Підніміть систему на новий рівень за допомогою Spatium.
Потреба у швидкості!Оптимізований для інтерфейсу PCIe Gen4, твердотільний накопичувач Spatium M450 досягає швидкості читання/запису до 3600/3000 МБ/с, забезпечуючи швидку передачу даних та скорочуючи час завантаження ігор.
Мінімальний розмір, велика ємністьНова технологія флеш-пам'яті 3D NAND забезпечує щільне зберігання даних у компактному корпусі та дозволяє використовувати накопичувачі Spatium ємністю до 1 ТБ.
Не зупиняйте груВбудовані функції захисту даних та корекції помилок підвищують витривалість та довговічність флеш-пам'яті NAND.
Подбайте про свої даніПереносьте дані, відстежуйте стан дисків та показники продуктивності в режимі реального часу за допомогою MSI Center. Запобігайте втраті даних за допомогою програмного рішення Actiphy, що містить функції резервного копіювання та відновлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 300 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.15 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 3.4 Вт |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Серія | SPATIUM M450 |
| Швидкість записування | 2300 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 3600 Mb/s |
| Також шукають | для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;швидкі |
| Тип постачання | BOX |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.15 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
- Ціна: 1 594 ₴





