Тип - дитячі, Форма годинника - квадратні, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Wi-Fi, 4G, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.83", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 176 х 144, Вбудована пам'ять - 8 ГБ, Оперативна пам'ять - 1 ГБ, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - 2 дні, Вага - 55.4 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 680 мАг |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Вага | 55.4 г |
| Висота корпусу | 51 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр;крокомір |
| Діагональ екрана | 1.83" |
| Додаткові функції | SOS;будильник;вібрація;вбудований мікрофон;калькулятор;секундомір |
| Інтерфейси | 4G;Bluetooth;Wi-Fi |
| Камера | є |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір ремінця | блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель процесора | Unisoc 8521E |
| Моніторинг | пройденої відстані;швидкість руху |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Операційна система | пропріетарна |
| Повідомлення | SMS;виклики;електронна пошта;соціальні мережі |
| Підтримка SIM карт | є |
| Роздільна здатність | 176 х 144 |
| Рівень захисту | IP67 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | Дитячі |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 15 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | квадратні |
| Час автономної роботи до | 2 дні |
| Ширина корпусу | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴




