Розкрийте весь свій ігровий потенціал з монітором Iiyama G-Master GB2770QSU-B6 Red Eagle
Отримайте конкурентну перевагу, необхідну для максимального розкриття ігрового потенціалу, за допомогою 27'' монітора Iiyama G-Master GB2770QSU-B6 з роздільною здатністю WQHD (2560x1440). Завдяки надшвидкому MPRT 0,2 мс і частоті оновлення 180 Гц цей монітор забезпечує плавний ігровий процес. Завдяки Adaptive Sync ви можете ухвалювати рішення за частки секунди та забути про ефекти примарності або розмазаності зображення. Можливість регулювання яскравості і темних відтінків за допомогою Black Tuner підвищує ефективність перегляду в затінених областях, а технологія IPS-панелі гарантує чудову якість зображення. Крім того, монітор оснащений ергономічною підставкою з регульованою висотою 150 мм, що дозволяє налаштувати монітор відповідно до ваших уподобань.
Екран Fast IPS
Технологія панелей Fast IPS гарантує не тільки високу якість зображення, яскраві сцени боїв, що відображаються з видатною точністю передачі кольору, але і видатний час відгуку рухомого зображення (MPRT) 0,2 мс.
Роздільна здатність WQHD
З роздільною здатністю 2560x1440 WQHD екранний простір на 77 % більший, ніж у стандартного Full HD-монітора 1920x1080, і ніщо не вислизне від вашої уваги.
Частота оновлення 180 Гц
Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 0,2 мс MPRT - ось що означає успіх! Приймайте рішення за частки секунди і будьте впевнені, що зображення на екрані завжди чітке і плавне.
Black Tuner
Користувачі можуть регулювати яскравість і темні відтінки за допомогою Black Tuner, що забезпечує вищу ефективність огляду в затінених областях і допомагає раніше виявити ворога.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете нікого турбувати? Приєднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х HDMI;4 x USB 3.2 |
| Вага з упаковкою | 7.9 кг |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота видимої зони | 335.7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1200:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.233 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | blue light;Flicker Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Для програміста;Широкоформатний;Геймерський |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
- Ціна: 12 654 ₴










