Пам'ять SO-DIMM, DDR4, 16Gb, 3200 MHz, Samsung, 1.2V, CL22 ● Забезпечте зручний і швидкий доступ до збереженої інформації, активно використовуваної вашим комп'ютером, для максимальної ефективності ● ● Швидкість до 3200 МГц із затримкою CL22 для плавної роботи комп'ютера ● ● Місткості SoDIMM 16 ГБ достатньо для одночасного виконання всіх програм, що вимагають пам'яті ● ● Інтерфейс DDR4-3200/PC4-25600 синхронізує електричні й тактові сигнали для ефективної швидкості передавання даних ● ● 1 модуль на 16 ГБ для швидкого доступу та пошуку даних та інформації для забезпечення максимальної зручності використання ● ● 260-контактні контакти для оптимальної продуктивності та максимальної надійності ● ● CL22 Затримка CAS для більш стрімкого доступу до потрібного місця вчасно та ефективно ● ● Підтримка ноутбука для вашого модуля оперативної пам'яті для підвищення продуктивності та надійного рішення для пам'яті ● ● Формфактор SoDIMM з 260-контактними контактами та об'ємом пам'яті 16 ГБ ефективно знижує навантаження на шину пам'яті сервера для забезпечення максимальної продуктивності ● ● Небуферизоване оброблення сигналу для надійної програмовності процесора для легкої оптимізації цифрових сигналів. Тип DIMM: без буферизації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | Unbuffered |
| Країна виробник | Китай |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Охолодження | немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Таймінги | CL22 |
| Форм-фактор | 260-pin SO-DIMM |
- Ціна: 5 193 ₴

