Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1 600 MHz Golden Memory (GM16N11 / 8) створений так, щоб цілком і повністю відповідати найвищим вимогам ентузіастів в області розгону своїх ПК і закоренілих геймерів. Плюси, в порівнянні з DDR3, очевидні. Вище пропускна здатність, нижче тепловиділення (в результаті зменшення напруги живлення), безумовно, менше енергоспоживання і краще енергозбереження.
Оперативна пам'ять комп'ютера або ноутбука - це один з найважливіших елементів системи, який безпосередньо відповідає за швидкодію додатків. Саме в ній зберігаються тимчасові дані і команди, які необхідні процесору в його роботі для виконання конкретних операцій.
Основні характеристики - це тип оперативної пам'яті; Об `єм; тактова частота; тайминги; фірма виробник. Також, вибираючи оперативну пам'ять, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі в вашому комп'ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного пам'яті, а, значить, і всієї системи в цілому .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden memory |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.5 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | немає |
| Таймінги | CL11-11-11 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 1600 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴

