Дисплей стандарту Full HD
15.6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю матриці 1920х1080 пікселів і LED-підсвічуванням забезпечує високу яскравість і чіткість зображення.
Продуктивність
Насолоджуйтеся улюбленими іграми та додатками завдяки високопродуктивному процесору Intel Core і швидкому накопичувачу.
Підтримка графіки високої роздільної здатності
Досягніть найвищої якості зображення, під'єднавши пристрій до телевізора або до іншого монітора за допомогою роз'єму HDMI.
Висока швидкість передавання даних
Ноутбук обладнаний USB 3.2, що дає змогу обмінюватися даними з іншими пристроями зі швидкістю, яка в 10 разів перевищує швидкість інтерфейсів USB більш ранніх версій.
Вбудована веб-камера
Вбудована веб-камера забезпечує чітке відеозображення, створюючи ефект повної присутності на веб-конференціях і в інтерактивних відеочатах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.2 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 38 Втг |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 2.0;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 235.8 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 23 899 ₴







