
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Radeon R9 AMD (R9S416G3206U2K)
5 740 ₴
- В наявності
- Код: 00-00156717
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект високопродуктивних модулів пам'яті загальною місткістю 16 ГБ і працює на частоті 3200 МГц. Пам'ять оптимізована та сертифікована під платформу AMD для максимальної сумісності компонентів. Модуль пройшов 100% тестування і відповідає стандартам надійності та якості.
Модулі оснащені алюмінієвими радіаторами для якнайкращого відведення та розсіювання тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Масив | PC4-25600 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Таймінги | CL19 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 740 ₴
